Estratt tas-Saponaria

Estratt tas-Saponaria

Isem il-prodott: estratt tas-saponaria
Isem il-Latin:quillaja saponaria
Speċifikazzjoni: 10:1
Karattri: trab isfar kannella
Parti użata: Qoxra tas-siġra
Kampjuni b'xejn: 5-20g
Vantaġġ: stokk bl-ingrossa fil-maħżen ta 'l-Istati Uniti;
Ċertifikat: KOSHER, HALAL, ISO, ĊERTIFIKAT ORGANIKU;
Ibgħat l-inkjesta
Chat Now
Deskrizzjoni
Parametri tekniċi

X'inhu l-Estratt tas-Saponaria?

Estratt tas-Saponaria, magħruf ukoll bħala Soap Bark Extract huwa aġent naturali li jagħmel ir-ragħwa (surfactant) li huwa derivat mis-saff ta 'barra tas-siġra Quillaja Saponaria Molina. L-estratt għandu livell għoli ta' saponini triterpeniċi. Is-saponini huma emulsjonanti naturali u aġenti tar-ragħwa b'diversi użi. Jintuża fl-ikel u x-xorb bħall-birra u l-birra tal-għeruq kif ukoll fis-sapun naturali, ix-xampù, id-deterġent, u l-prodotti tas-sbuħija. L-Estratt tal-Quillaja huwa vegan, kosher, u ħieles mill-glutina.

saponaria root extract.png

Informazzjoni Bażika:

Isem il-Prodott:Estratt tas-Saponaria
Parti Użata:Għerq
Isem il-Latin:Cassia nomame(Sieb)KitagawaSolvent ta' l-estratt:Ilma u Etanol
OġġettiIspeċifikazzjonijietRiżultati
Proporzjon tal-Estratt20:120:1
DehraTrab kannellaJikkonforma
RiħaKaratteristikaJikkonforma
Daqs tal-Partiċelli100% għadd 80meshJikkonforma
Telf fuq it-Tnixxif≤ 5.0%1.52%
Irmied≤ 3.0%1.07%
Metalli Tqal≤ 10ppmJikkonforma
Pb≤ 1ppmJikkonforma
Kif≤ 1ppmJikkonforma
Mikrobijoloġiċi
Għadd Totali tal-Pjanċa
Ħmira u Moffa
E.Coil
Salmonella
Staphylococcus

≤ 1,000cfu/g
≤ 1,00cfu/g
Negattiv
Negattiv
Negattiv

Jikkonforma
Jikkonforma
Jikkonforma
Jikkonforma
Jikkonforma
KonklużjoniIkkonforma mal-istandard tad-dar.

Estratt tas-SaponariaBenefiċċji:

L-estratt tas-saponaria, jew is-siġra tas-sapun Ċilen, ilu jintuża fir-reġjun nattiv tiegħu biex jittratta diversi mard tas-sider u tal-ġilda. Huwa maħsub li huwa partikolarment effettiv bħala mistenni, li jgħin lill-ġisem ineħħi l-phlegm billi jżid il-produzzjoni tal-mukoża fluwidu. L-estratt quillaja saponaria molina jintuża wkoll biex jikkura dandruff u ulċeri tal-ġilda peress li huwa cleanser ġentili. Riċerka riċenti tindika li din is-siġra tista' tkun effettiva biex tnaqqas u anke tipprevjeni infezzjoni b'rotavirus fit-tfal.


L-estratt tal-Quillaja saponaria molina ntuża bħala waitorate effettiv minħabba li fih saponins. Dawn il-komposti kimiċi jistgħu jkunu tossiċi, iżda l-bnedmin ġeneralment ma jiġux affettwati serjament minħabba li ġisimhom fih kollesterin newtralizzanti. Liema saponins jaffettwaw fil-bnedmin huma l-membrani mukużi, li jiffaċilitaw il-ħila tal-ġisem li jistenna phlegm. B'riżultat ta' dan, is-saponaria tal-quillaja tintuża f'ġuleppi tas-sogħla u trabijiet għatis, u huwa maħsub li hija rimedju effettiv għal ċerti tipi ta' problemi fis-sider.


Użi esterni tal-estratt tas-saponaria jinkludu rimedji għal dandruff, ulċeri fil-ġilda, u problemi oħra tal-qtugħ. Estratt minn dan l-impjant huwa assoċjat ma' proprjetajiet antiinfjammatorji. Huwa maħsub ukoll li soothe ħakk ġilda u irritazzjoni qorriegħa.

quillaja saponaria molina extract.png


Applikazzjoni:

1. L-estratt tas-saponaria jintuża bħala addittiv tal-ikel u bħala ingredjent fil-farmaċewtiċi, fil-prodotti tal-kura personali, u fil-fowm tat-tifi tan-nar.

2.Quillaja saponaria estratt trab jintuża bħala addittiv għall-films fotografiċi u ragħwa għax-xorb.

3. L-estratt ta' Quillaja saponaria molina jgħin biex jistimula l-produzzjoni ta' mukoża aktar fluwidu fil-passaġġi tal-arja, u b'hekk jiffaċilita t-tneħħija tal-phlegm permezz tas-sogħla.

4. L-estratt tas-saponaria quillaja huwa kkunsidrat ukoll li għandu proprjetajiet aġġuvanti għal soluzzjonijiet ta' tilqim. L-adjuvant QS21 huwa saponin li jista' jinkiseb mill-estratt tas-sapona tal-quillaja.


Fornitur tal-Estratt tas-Saponaria

Undersun igawdi relazzjonijiet fit-tul mal-klijenti tagħna għax aħna niffokaw fuq is-servizz tal-konsumatur u nipprovdu prodotti kbar. Jekk inti interessat fil-prodotti tagħna, aħna flessibbli bil-adattament ta 'ordnijiet li jaqblu mal-ħtieġa speċifika tiegħek u l-ħin ta' tmexxija malajr tagħna fuq ordnijiet jiggarantixxi li jkollok togħma kbira tal-prodotti tagħna fil-ħin.

Aħna niffukaw ukoll fuq is-servizzi b'valur miżjud. Aħna disponibbli għal mistoqsijiet u informazzjoni dwar is-servizz biex nappoġġjaw in-negozju tiegħek.


Għaliex Agħżel l-Estratt tas-Saponaria Undersun?

Undersun tispeċjalizza fl-estratt tal-għeruq tas-saponaria għal bosta snin, aħna nipprovdu prodotti bi prezz kompetittiv, u l-prodott tagħna huwa tal-ogħla kwalità u jgħaddi minn ittestjar strett u indipendenti biex jiżgura li huwa sikur għall-konsum madwar id-dinja.


Fejn tixtri l-Estratt tas-Saponaria?

Ibgħat email biss lilherbext@undersun.com.cn, jew nissottomettu r-rekwiżit tiegħek f'forma ta 'qiegħ, aħna ta' servizz fi kwalunkwe ħin!




 

It-tags Popolari: estratt saponaria, estratt tal-għerq saponaria, estratt tal-quillaja saponaria molina, fornituri, manifatturi, fabbrika, bl-ingrossa, jixtru, prezz, kwotazzjoni, bl-ingrossa, għall-bejgħ

Ibgħat l-inkjesta
Ibgħat l-inkjesta